ŞARTLAR & KOŞULLAR

1. Almış olduğunuz ürünler üzerinde herhangi bir tahribat gerçekleştirilmediği ve kullanılmadığı takdirde satış sözleşmesinde bahsi geçen nedenlerden dolayı  teslim tarihinden itibaren üç (3) günlük sure içerisinde teslim aldığınız şekliyle iade edebilirsiniz. İade kargonuzun içinde; ürün, ürün faturası ve iade sebebini içeren bir dilekçe bulunmalıdır. Buna ilaveten, ürünün orjinal kutusunun, ambalajının ve aksesuarlarının tam ve hasarsız olması gerekmektedir.

2. Tahribata uğramış ya da orjinal ambalajı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmez. Bu şekilde gönderilen ürünler mogi.com.tr tarafından hiç bir şekilde kabul edilmez ve iadesi yapılmaz.

3. Yukarıda ifade edilen şartlara uygun ürün iadelerinde, kargo bedeli müşteri tarafından ödenecektir.

4. İade şartlarına uygun olarak tarafımıza ulaştırılan ürünlerin bedelinin iadesi, ürünün 
mogi.com.tr tarafından teslim alındığı gün işleme konulur. En çok 15 işgünü iade hesabınıza aktarılır.

5. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğu unutulmamalıdır.

Mogi © 2021
Consultancy by: Coredone